Hi Urban! Kim jesteśmy i co robimy?

Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianym alpinizmem przemysłowym. Branża ta charakteryzuje się w szczególności teoretycznym oraz praktycznym przygotowaniem do wykonywania wielu prostych zleceń, jak również dużych projektów, które wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w branży. Swoją pracę wykonujemy szczególnie w Gdyni, Gdańsku i Sopocie w różnych warunkach oraz na różnych wysokościach. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zapraszamy do śledzenia naszych działań zarówno na stronie internetowej, jak i w mediach społecznościowych.

Alpinizm przemysłowy z Hi Urban – co robimy?

Swoje działania opieramy w szczególności na pracach wysokościowych. Zajmujemy się wykonywaniem specjalistycznych usług związanych z alpinizmem przemysłowym zarówno dla osób prywatnych, jak i również instytucji oraz firm. Wykonujemy prace porządkowe na wysokościach, związane z myciem wysokociśnieniowym, które doskonale sprawdza się podczas usuwania kilkuletnich silnych zabrudzeń przemysłowych. W przypadku szklanych lub blaszanych elementów fasad bądź elewacji ten sposób czyszczenia nie jest odpowiedni, ponieważ mycie wysokociśnieniowe w takim przypadku wiązać się może z wysokimi nakładami finansowymi, a czyszczona powierzchnia jest narażona na uszkodzenia. Rozwiązaniem na tego typu działania jest wykorzystanie wody zdemineralizowanej.

Nowoczesna technologia z użyciem odpowiedniego sprzętu obniża koszty mycia elewacji, jednocześnie zachowując jakość i bezpieczeństwo swoich działań. Ponadto zajmujemy się montażem reklam zewnętrznych w trudnodostępnych miejscach, które wymagają specjalistycznego sprzętu, umiejętności oraz doświadczenia. Wykonujemy także oklejanie witryn – rozpoczynając od projektu wykonywanego według wizji i preferencji naszego klienta, a następnie ich realizacją i montażem.

Skąd pomysł na alpinizm przemysłowy?

Nasza praca zrodziła się z pasji do wspinaczki, ekstremalnego sportu oraz adrenaliny, która towarzyszy podczas przemieszczania się wysoko nad ziemią. Ponadto jesteśmy miłośnikami szeroko rozumianej reklamy, dzięki której każda z firm może się zaprezentować i tym samym trafić do szerokiego grona odbiorców.

Gdzie działamy?

Swoje zadania wykonujemy szczególnie na terenie TrójmiastaGdyni, Gdańska, Sopotu, ale także w wielu miejscach w całym kraju. Chcesz poznać nasze działania? Zapoznaj się z naszą stroną i znajdź ofertę, której właśnie szukasz.

Odpowiednia wiedza, predyspozycje, doświadczenie, umiejętności oraz sprzęt pozwalają nam na wykonywanie alpinizmu przemysłowego na najwyższym poziomie.

Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy nie boją się wyzwań, a praca na wysokościach nie jest dla nich żadną trudnością – skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania.

Przetłumacz »