Montaż liter przestrzennych na wysokościach

Reklama w postaci szyldów z liter przestrzennych to coraz częstsza forma marketingu stosowana wśród wielkich korporacji czy innych organizacji bądź instytucji. Odpowiednio wykonane i doskonale widoczne nazwy firm umieszczane szczególnie na wielokondygnacyjnych budynkach świetnie spełniają swoją funkcję. Montowanie tego typu reklamy jest często mocno uzależnione od firmy zewnętrznej, która wykonana zadanie na podstawie posiadanych umiejętności, kwalifikacji, odpowiednich badań oraz specjalistycznego sprzętu.

Montaż reklamy na wysokościach

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu działań związanych z alpinizmem przemysłowym szczególnie w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot), ale także w pobliskich miejscowościach (Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk czy Szczecin) lub po ustaleniach nawet na terenie całego kraju. Specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie i umiejętności to niezbędne czynniki, które wykorzystujemy do realizowania kolejnych zleceń na wysokościach zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Zajmujemy się montażem reklam bezpośrednio na elewacji budynku lub poprzez podwieszenie do sufitu, na masztach bądź do podkonstrukcji. Nasza wyspecjalizowana kadra pracownicza wykonuje także podłączanie zasilania reklamy w formie LED.

Reklama świetlna oraz wielkoformatowa w centrum Gdańska, Gdyni, Sopotu

Nasza oferta dotyczy montażu reklamy świetlnej, jak i wielkoformatowej. Reklama świetlna, a więc wspomniane litery przestrzenne, a także kasetony, pylony, otoki lub neony wymagają odpowiedniego montażu i umiejętności podłączenia zasilania, aby były odpowiednio widoczne nie tylko w dzień, ale swoją uwagę zwracały także w nocy. Banery reklamowe, siatka mesh, jak również inne elementy identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa to kolejne wyzwania, które nasza firma przyjmuje z ogromnym zapałem i chęcią na realizację. Na przestrzeni naszego dziesięcioletniego doświadczenia wykonaliśmy mnóstwo montaży wszelkiego rodzaju reklam zarówno w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, jak i na terenie pobliskich miejscowości. Nasze działania sięgały także w regiony środkowej oraz południowej Polski. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebni są specjaliści w branży alpinizmu przemysłowego.

Szukasz firmy, która wykona montaż reklamy na wysokościach? Doskonale trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a my zapoznamy Cię z naszą ofertą.

Przetłumacz »