Mycie elewacji kamienic i bloków mieszkalnych

Od kilku lat specjalizujemy się w branży alpinizmu przemysłowego, przykładając wszelkich starań do każdego kolejnego zamówienia. Zrealizowaliśmy setki zleceń, które dotyczyły m.in.: montażu i serwisu reklam, odśnieżania, usuwania śniegu i sopli z dachu bloków mieszkalnych, kamienic czy biurowców, a także mycia elewacji kamienic oraz bloków mieszkalnych. Swoje działania realizujemy z zachowaniem najwyższych środków ostrożności i bezpieczeństwa, stawiając na pełen profesjonalizm i terminowość.

Hi Urban – doświadczenie w pracy na wysokościach

Świadczymy ogólnopolskie usługi alpinizmu przemysłowego na wysokościach. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. Nasza kadra pracownicza jest odpowiednio przeszkolona, posiada kilkuletnie doświadczenie, a także wszelkie niezbędne predyspozycje oraz uprawnienia do pracy na wysokościach. Niezbędny sprzęt i urządzenia także pozwalają nam w wykonywaniu naszych działań i pomagają w dbaniu o każdy najmniejszy nawet szczegół.

Praca na wysokościach – zaufaj specjalistom w branży

Mycie przeszkleń i elewacji to usługi, które świadczymy najczęściej. Korzystają z nich zarówno właściciele firm, jak i osoby prywatne. Obecnie większość budynków osiągających znaczne wysokości charakteryzuje się wykonaniem ze szkła oraz elementów blaszanych. Taka forma wykonana wymaga odpowiedniego czyszczenia, a więc umiejętności, środków i urządzeń. W przypadku szklanych lub przeszklonych elewacji nasi pracownicy wykorzystują doskonałe właściwości wody demineralizowanej, a więc wody oczyszczonej, pozbawionej składników mineralnych, soli lub innych cząsteczek. Stosując tę wodę, z łatwością można rozpuścić lub wchłonąć zanieczyszczenia, a powierzchnia po umyciu nie posiada żadnych smug czy brudnych plam.

Skontaktuj się z nami już dziś i zleć zadania fachowcom

Jeśli szukasz specjalistów w branży alpinizmu przemysłowego, skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej, wiadomość e- mail, wiadomość SMS, kontakt telefoniczny, a także przy użyciu social mediów – Facebook oraz Instagram.

Zapraszamy do współpracy!

Przetłumacz »