Mycie witryn, paneli fotowoltaicznych, reklam na wysokościach

Dbanie o czystość i estetykę wśród przedsiębiorstw jest bardzo ważne. W związku z tym nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i oferuje mycie wodą zdemineralizowaną oraz mycie ciśnieniowe. Mamy za sobą setki tego typu zleceń, dlatego dzięki osiągniętemu doświadczeniu doskonale wiemy, którą metodę czyszczenia zastosować i jakie działania doradzić naszym Klientom. 

Prace na wysokościach z firmą Hi Urban – mycie reklam na wysokościach

W swojej ofercie posiadamy mycie witryn oraz przeszkleń na wysokościach. Realizujemy również czyszczenie liter przestrzennych, kasetonów, a także wielkoformatowych reklam na dachach budynków. Reklama w XXI wieku jest bardzo istotnym elementem prowadzenia różnego rodzaju biznesu. Stanowi ona tzw. łącznik pomiędzy przedsiębiorcami a nabywcami produktów lub usług. Dobrze widoczne napisy, logo oraz kolorystyka pozwala utożsamić się Klientom z daną firmą. Odpowiednio prezentująca się reklama wpływa pozytywnie na odbiór i przedstawia firmę w bardzo dobrym świetle.

Mycie paneli fotowoltaicznych – czy konieczne?

Wielu Klientów decyduje się na mycie paneli fotowoltaicznych nie tylko z przyczyn estetycznych i ozdobnych. Zlecają oni taką usługę również z powodu lepszej wydajności oraz sprawności paneli. Warto pamiętać, że długotrwałe zabrudzenia paneli fotowoltaicznych spowodowane kurzem, dymem czy ptasimi odchodami przyczyniają się do pogorszenia ich prawidłowej skuteczności energetycznej. Wiele osób tłumaczy, że opady deszczu poradzą sobie z tego typu zabrudzeniami. Nie jest to jednak prawdą. Mocny i zasiedziały brud wymaga odpowiedniego czyszczenia i mycia. 

Mycie witryn kamienic, wieżowców, bloków mieszkalnych

Zajmujemy się także myciem witryn, przeszkleń oraz okien na wysokościach. Wiele zleceń otrzymujemy w okolicach Trójmiasta. Mieszkańcy Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz okolicznych miejscowości, a także właściciele bloków, kamienic czy przedsiębiorcy bardzo często korzystają z usług naszej firmy, aby odświeżyć i nadać blasku ich budynkom. 

Jeśli szukasz fachowców, którzy poradzą sobie ze zleceniami na wysokościach, to doskonale trafiłeś! Zapraszamy do skorzystania z usług alpinizmu przemysłowego naszej firmy na terenie nie tylko Trójmiasta, ale całego kraju.

Do zobaczenia!

Przetłumacz »