Mycie wodą zdemineralizowaną – dlaczego i po co?

Rozwijający się współczesny rynek charakteryzuje się tworzeniem coraz większej ilości projektów budynków, wykorzystujących szkło na elewacje budynków. W Trójmieście, jak i w całej Polsce powstaje coraz więcej powierzchni szklanych, jak również elementów blaszanych, usytuowanych na wysokich budynkach. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym alpinizmem przemysłowym, a w swojej ofercie posiadamy mycie wodą zdemineralizowaną, a więc usługę, która cieszy się coraz większym zadowoleniem.

Zalety używania wody demineralizowanej do mycia

Woda demineralizowana jest bardzo miękka, oczyszczona, pozbawiona składników mineralnych, soli, a także cząstek zanieczyszczeń. Czystość, którą posiada, powoduje, że z łatwością rozpuszcza wszelkie zanieczyszczenia i natychmiast usuwa je z zabrudzonych mytych elementów. Co najważniejsze, bardzo szybko spływa z czyszczonej powierzchni – nie pozostawia smug, plam czy zacieków. Mycie wodą demineralizowaną to doskonałe rozwiązanie mycia szklanych powierzchni, przeszkleń czy okien bez użycia środków chemicznych, jednak za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych urządzeń. Ponadto zaleca się wykorzystywanie tego typu wody również do mycia ocynkowanych silosów, bram oraz metalowych ogrodzeń. Warto podkreślić, że brak minerałów w wodzie niweluje ryzyko związane z korozją.

Woda zdemineralizowana cieszy się coraz większą popularnością

Znaczną część zleceń realizujemy na terenie Trójmiasta oraz okolicznych miejscowości. Usługi alpinistyczne świadczymy w poszczególnych dzielnicach Gdańska, jak np.: Wrzeszcz, Chełm, Nowy Port, ale również w dzielnicach Gdyni – np. Meksyk, Port, a także w okolicach Sopotu – np. Leśna Polana, Przylesie czy Górny Sopot. Swoje działania wykonujemy również na terenie całej Polski. Mieliśmy okazję wykonywać usługi alpinistyczne w województwie mazowieckim, wielkopolskim, łódzkim, śląskim, świętokrzyskim, małopolskim oraz lubelskim.

Jeśli szukasz fachowców w dziedzinie alpinizmu przemysłowego, zapraszamy Cię do współpracy! Świadczymy usługi na terenie całego kraju, zarówno dla osób prywatnych, jak i właścicieli firm.

Skontaktuj się z nami i przedstaw swój problem!

Przetłumacz »