Oferta dla spółdzielni mieszkaniowych – mycie i odświeżenie elewacji

Nasza ekipa montersko-alpinistyczna szeroką ofertę kieruje również do spółdzielni mieszkaniowych, właścicieli bloków mieszkalnych, a także osiedli mieszkaniowych. Swoje działania kierujemy zarówno do właścicieli przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Nasze doświadczenie, odpowiednie predyspozycje, umiejętności oraz niezbędny sprzęt pozwalają stawiać czoła wymagającym zleceniom.

Nasze działania dostosowane do potrzeb naszych Klientów

Specjalizujemy się w profesjonalnym myciu oraz odświeżaniu elewacji. W przypadku szklanych elewacji lub w znacznym stopniu przeszklonych do czyszczenia stosujemy wodę demineralizowaną, która jest mocno oczyszczona i pozbawiona wszelkich składników mineralnych, soli oraz cząsteczek i zanieczyszczeń, jakie występują powszechnie w bieżącej wodzie sieciowej. Użycie takiej wody wpływa na brak smug czy rozmazów po wykonanym czyszczeniu. Posiadamy także odpowiednie doświadczenie w myciu wysokociśnieniowym różnych powierzchni.

Taka forma jest idealnym rozwiązaniem w przypadku czyszczenia przemysłowego i może usunąć nawet kilkuletnie trudne zabrudzenia. Odbywa się to przy pomocy odpowiednio dobranych środków chemicznych oraz stosowania urządzeń wysokociśnieniowych. To właśnie z takiego rozwiązania stowarzyszenia spółdzielcze, zrzeszenia mieszkaniowe czy właściciele blokowisk korzystają bardzo często, chcąc pozbyć się kilkuletnich zanieczyszczeń.

Działamy na terenie Trójmiasta i pobliskich miast

Wiele zleceń realizujemy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, w tym w takich dzielnicach jak m.in.: Przymorze, Chełm, Nowy Port, Meksyk, Fikakowo, Demptowo, Leśna Polana, Górny Sopot czy Przylesie. Zlecenia przyjmujemy także z pobliskich miejscowości, np.: Nowy Dwór Gdański, Żukowo, Pruszcz Gdański, Wejherowo, Puck, Władysławowo, a nawet Malbork.

Jeśli zaistnieje taka potrzeba, nasze usługi związane z alpinizmem przemysłowym, realizujemy także na terenie całego kraju.

Skorzystaj z usług wykwalifikowanej grupy alpinistyczno-monterskiej

Hi Urban to także montaż tzw. reklamy zewnętrznej, a więc m.in.: banerów, kasetonów, liter przestrzennych, neonów czy pylonów. Wykonujemy montaże bezpośrednio do elewacji budynku, ale także do podkonstrukcji, jak i na masztach lub poprzez podwieszenie do sufitu. Świadcząc kompleksowe usługi, uzupełniamy swoją ofertę także o podłączanie zasilania reklamy LED, wykonywanie dokumentacji zdjęciowej, a ponadto możemy zająć się niezbędnymi pozwoleniami montażowymi oraz projektami elektronicznymi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty spółdzielnie mieszkaniowe, właścicieli oraz mieszkańców bloków mieszkalnych, a także osiedli mieszkaniowych.

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby związane z myciem elewacji lub innymi usługami na wysokościach.

Przetłumacz »