Praca na wysokościach – zaufaj Hi Urban

Od lat specjalizujemy się w alpinizmie przemysłowym. Zajmujemy się wykonywaniem prac na wysokościach związanych z myciem elewacji, przeszkleń, montażem oraz serwisem reklam i banerów, a także oklejaniem witryn. Wykonujemy również jedną z nowoczesnych technologii czyszczenia szklanych lub blaszanych elewacji oraz fasad budynków wodą zdemineralizowaną. Swoje zlecenia realizujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i dla właścicieli firm. Nasza kadra pracownicza jest odpowiednio przeszkolona, a także posiada stosowne doświadczenie i szereg niezbędnych preferencji do pracy na wysokościach. Nasze profesjonalne sprzęty i urządzenia doskonale sprawdzają się podczas wykonywania wszystkich usług alpinistycznych.

Ogólnopolskie prace na wysokościach

Nasze działania obejmują całą Polskę, jednak wiele zleceń wykonujemy w Trójmieście i jego okolicach. Wysokie budynki w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, jak np.: Olivia Star, Sea Towers, Neptun czy Organica Trade wpływają na konieczność skorzystania z usług firmy zajmującej się wykonywaniem profesjonalnych prac na wysokościach. Alpinizm przemysłowy jest niezbędny w celu fachowego wyczyszczenia elewacji, a także umycia przeszkleń oraz witryn znajdujących się wysoko nad ziemią. Specjalizujemy się we wszelkich pracach, do których niezbędne są alpinistyczne umiejętności, doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt.

Nasza specjalność to montaż reklam

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak w obecnych czasach ważny jest marketing oraz szeroko rozumiana reklama. Odpowiednio widoczne banery, litery przestrzenne, kasetony czy inne wielkoformatowe reklamy są doskonałą wizytówką dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa i szansą na trafienie do szerszego grona odbiorców. Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu reklam, dlatego z pełnym zaangażowaniem wykonujemy każde zlecenie, które jest nam powierzone. Zajmujemy się także oklejaniem witryn wewnątrz budynku, pomieszczeń biurowych, a także drzwi.

Jeśli szukasz profesjonalnej ekipy, która zajmie się czyszczeniem elewacji lub myciem przeszkleń na wysokościach, doskonale trafiłeś! Jako Hi Urban świadczymy usługi alpinistyczne i jesteśmy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba.

Zapraszamy!

Przetłumacz »