Prace na wysokościach z HI URBAN

Alpinizm przemysłowy towarzyszy nam każdego dnia. W sezonie wiosenno-letnim coraz więcej Klientów decyduje się na usługi naszej firmy. To idealny czas w roku, aby odświeżyć elewację swojego budynku i przywrócić jej dawny wygląd. Dbanie o budynek zewnątrz jest tak samo ważne, jak dbanie o budynek wewnątrz. W związku tym nasza firma, która posiada doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę, umiejętności, flotę samochodów oraz odpowiedni sprzęt wykonuje zlecenia na wysokościach związane m.in.: z malowaniem elewacji.

Dla kogo świadczymy usługi alpinizmu przemysłowego?

Prace na wysokościach są naszą specjalnością, z której z chęcią korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy lub właściciele osiedli, bloków mieszkaniowych czy spółdzielni mieszkaniowych. Działamy w głównej mierze na terenie Trójmiasta, a więc Gdańsk, Gdynia i Sopot. Swoje zlecenia realizowaliśmy w dzielnicach Gdańska, tj.: Chełm, Jelitkowo, Wrzeszcz, Przymorze, Siedlce, Śródmieście czy Wyspa Spichrzów, a także na osiedlach Gdyni, w tym m.in.: Port, Meksyk, Demptowo oraz na obszarze Sopotu – osiedle Górny Sopot, Leśna Polana oraz Przylesie. Swoje działania realizujemy również na terenie całego kraju, a więc także w Krakowie, Warszawie, Łodzi czy Katowicach. 

Postaw na jakość świadczonych usług z firmą Hi Urban

Cenimy naszych Klientów, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Alpinizm przemysłowy to nasza pasja, dlatego z ogromnym zapałem rozwijamy się i działamy na wielu jego płaszczyznach. Specjalizujemy się w myciu elewacji oraz powierzchni szklanych, w malowaniu elewacji, w montażu banerów, kasetonów, liter przestrzennych, plakatów, oklejaniu witryn, a także serwisie reklam. W okresie zimowym realizujemy zlecenia związane z odśnieżaniem, usuwaniem zaległości śniegu z dachów kamienic czy bloków, a także w usuwaniu niebezpiecznych sopli. Wykonujemy wszystkie te usługi, do których niezbędna jest specjalistyczna technika dostępu linowego, a także wszelkie usługi monterskie na wysokościach. 

Skorzystaj z usług wyspecjalizowanej firmy Hi Urban i ciesz się odpowiednio zrealizowanymi pracami na wysokościach!

Przetłumacz »