Wiosenne porządki – umyj elewację, przeszklenia z Hi Urban!

Wiosna dla większości osób to czas wielkich porządków, mycia, sprzątania i odświeżania zarówno budynków wewnątrz, jak i na zewnątrz. Często w tym okresie wykonywane są także remonty. To idealny moment, aby uporządkować wszystko po okresie zimowym i przygotować się na nowy wiosenno-letni sezon.

Mycie elewacji na wiosnę

Nasza firma świadczy usługi specjalistycznego mycia i czyszczenia elewacji budynków. Przywrócenie do czystości często mocno zabrudzonych powierzchni jest trudne, szczególnie gdy brud zbierał się przez wiele lat. Używając jednak odpowiedniego sprzętu oraz środków czyszczących jesteśmy w stanie wykonać to zadanie z należytą starannością. W zależności od rodzaju wykończenia wyróżniamy różne elewacje, np.: szklane, tynkowe, drewniane, z cegły, z kamienia naturalnego lub z tworzywa sztucznego. Każdy z tych rodzajów wymaga określonych działań, wiedzy oraz doświadczenia.

Odświeżanie elewacji to kluczowa praca porządkowa, która przywraca budynek do odpowiedniego wyglądu, nadając mu świeżości, przejrzystości oraz schludnego wyglądu. Budynek to wizytówka zarówno dla osób prywatnych, które w nim mieszkają, jak i dla przedsiębiorstw, które przyjmują do niego swoich klientów. Regularnie czyszczona elewacja budynków z pewnością odwdzięczy Ci się swoim wyglądem i spełnianiem odpowiednio swojej funkcji przez wiele lat.

Czyste przeszklenia z firmą Hi Urban

Z pełną świadomością świadczymy także usługi związane z myciem powierzchni przeszklonych, witryn oraz okien, które na wiosnę wymagają gruntownego czyszczenia po zimie. Zmiana warunków atmosferycznych, opady śniegu, deszczu, wiatry, unoszące się pyły, kurze i smog to główne powody zabrudzonych przeszkleń. Często powierzchnie zaszklone znajdują się w trudno dostępnych miejscach lub na znaczących wysokościach. Wtedy niezbędne jest wykorzystanie usług firm, które posiadają odpowiedni sprzęt, umiejętności, doświadczenie oraz badania. Przedsiębiorstwa zajmujące się alpinizmem przemysłowym z pewnością sprawdzą się w takiej sytuacji doskonale.

Hi Urban dostępny dla swoich klientów

Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby naszych klientów. Możliwość kontaktu z nami jest bardzo urozmaicona. Zapraszamy zarówno do miejsca stacjonarnego – naszego biura, jak i również do rozmowy telefonicznej, e-mailowo, przez formularz na naszej stronie internetowej oraz przez media społecznościowe.

Zainwestuj w doświadczenie, jakość i pełen profesjonalizm. Wybierz Hi Urban!

Przetłumacz »