Wyspecjalizowane usługi alpinistyczne – montaże reklam, mycie elewacji

Prace na wysokościach to częsty problem wielu firm oraz instytucji, których siedziby usytuowane są w budynkach osiągających znaczne wysokości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób wyczyszczenie takich przeszkleń lub umieszczenie reklam czy liter przestrzennych jest wręcz niemożliwe. W związku z tym jako pasjonaci wspinaczek oraz adrenaliny związanej z przebywaniem na wysokościach oferujemy swoim klientom usługi szeroko rozumianego alpinizmu przemysłowego. Swoje działania wykonujemy w szczególności na terenie TrójmiastaGdynia, Gdańsk, Sopot, ale zadania zlecone w innej części Polski nie są dla nas żadną przeszkodą. Jesteśmy otwarci na współpracę na terenie całego kraju.

Alpinizm przemysłowy na miarę Twoich potrzeb

Nasze działania związane z alpinizmem przemysłowym obejmują zakres szeroko rozumianej branży porządkowej. W swoich działaniach wykorzystujemy umiejętności oraz predyspozycje wspinaczkowe, a w połączeniu z wyspecjalizowanym sprzętem zajmujemy się myciem elewacji, do których czyszczenia niezbędne są odpowiednie uprawnienia do pracy na wysokościach. Oferta ta dotyczy zarówno domów jednorodzinnych, jak i obiektów wielokondygnacyjnych.

Ponadto myjemy powierzchnie przeszklone w wysokokondygnacyjnych obiektach biurowych, handlowych oraz usługowo-handlowych. Nasza oferta skierowana jest także dla osób, które chcą wyczyścić elewacje fasad oraz budynków wykonane ze szkła lub z elementami blaszanymi. Innowacyjne mycie wodą zdemineralizowaną, które wykonuje nasza firma to gwarancja bezpieczeństwa, niższych kosztów przy zachowaniu jakości oraz precyzja i pozbycie się niechcianych zabrudzeń.

Montaż reklam na wysokościach z Hi Urban

Jako profesjonaliści w swojej branży wykonujemy również montaż reklam, banerów, a także liter przestrzennych dla wielu firm i instytucji. Wiemy, jak w obecnych czasach ważna jest marketingowa strona biznesu, dlatego swoimi działaniami wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wielu przedsiębiorców. Świadcząc kompleksowe usługi w swojej ofercie, posiadamy także serwisowanie reklam, nawet w sytuacji, gdy wykonała ją inna firma, a więc kompleksową naprawę oraz przedłużenie gwarancji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, dla których prace na wysokościach stanowią nie lada wyzwanie.

Przetłumacz »